Svet-Stranek.cz

Obchodní podmínky:dřevěné slidery, slidery, slajdry, dřevěné slajdry, Tizoona, dřeváky, puky,kolenní slidery

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

1. Zboží bude kupujícímu, který si toto zboží závazně objednal prostřednictvím internetové aplikace prodávajícího, vyexpedováno (tj. předáno přepravci) do 1-5 pracovních dnů a odesláno na adresu, kterou kupující uvede v objednávkovém formuláři - dodávka zboží by v nejkrajnějším případě neměla přesáhnout dobu 10 pracovních dnů (dvou týdnů).

2.     Zboží, které kupující zaplatí předem (bankovním převodem na náš účet) bude expedováno do 24 hodin od připsání platby kupujícího na náš účet.

3.     Zboží bude expedováno v obalu, zabraňujícím jeho poškození. Ke zboží bude přiložen daňový doklad.

4.     Veškeré osobní údaje, které kupující uvede při objednávce zboží, budou pokládány za důvěrné v souladu se zákonem číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

5.     Barvy produktů vyobrazené v internetové aplikaci mají inforamtivní charakter, odstín barvy dodaného produktu se může nepatrně lišit.

Vyhrazujeme si právo:

1.     K ceně zboží připočítat náklady na dopravu, které jsou platné dle aktuálního ceníku ve volbě objednávky  pokud není uvedeno jinak.

2.    Odmítnout objednávku zákazníkovi, který v minulosti neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží.

3.     Stornovat objednávku, kde byla zvolena možnost "platba převodem" a kde nebyla platba zákazníka připsána na náš účet do 10 kalendářních dnů.

4.    Kupující ze Slovenska je povinen vybrat volbu poštovného určenou pro Slovensko.
Kupující se zavazuje, že:

1.     Při objednávce zboží uvede úplné a pravdivé údaje (především místo dodání), zároveň souhlasí s tím, že dokončením objednávky (stisknutím tlačítka "Objednat" na stránce s objednávkovým formulářem), bude tato objednávka považována za závaznou a bude expedována.

2.     Zakoupené zboží odebere a zaplatí cenu za něj dohodnutou s prodávajícím.

3.    Jestliže zákazník zboží odeslané dobírkou nevyzvedne, může být požadováno uhrazení nákladů na odeslání zboží. 

 

A zároveň je mu přiznáno:

1.     Právo reklamovat vadné zboží.

2.     V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. právo odstoupit bez udání důvodů od uzavřené smlouvy (objednávky), a to do 14 dnů od převzetí zásilky. Při odstoupení od smlouvy prosím zašlete zboží jako doporučený poštovní balík (dobírka nebude přijata) na naši adresu - akceptováno bude pouze zboží řádně zabalené, nepoškozené a nejevící známky opotřebení, zároveň zašlete se zbožím kopii daňového dokladu a údaje, kam mají být zaslány vrácené peníze (číslo účtu či kontaktní adresu, kam bude vrácená částka zaslána poštovní poukázkou). Na podnikatelské subjekty se odstoupení od smlouvy bez udání důvodu v souladu s výše uvedeným zákonem nevztahuje.

3.     Adresa pro zasílání veškerých zásilek i reklamací je:

Bc. Zdeněk Pešek, Rozsochatec 156, 582 72 Rozsochatec, IČ: 88130096, tel.: 732156835